پشتیبانی نرم افزاری

پشتیبانی نرم افزاری

پشتیبانی نرم افزاری سرور و سرور مجازی و هاستینگ به معنی انجام امور نرم افزاری است. این امر حیطه ی وسیعی از تعاملات سرور را در بر می گیرد. میزبان وی پی اس خدمات متفاوتی را در قالب پشتیبانی نرم افزاری سرور ارائه می دهد، این بخش از وب سایت برای شفاف سازی و تشریح این خدمات ایجاد شده است.

پشتیبانی نرم افزاری

راه‌اندازی و پیکربندی سرورهای اختصاصی و مجازی

 • میزبان وی پی اس امکان راه‌اندازی اولیه که شامل نصب سیستم‌عامل، نصب و پیکربندی سرویس‌های مورد نیاز مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌پنل و … را داراست.
 • سرویس راه‌اندازی، پیکربندی و کانفیگ سرور های اختصاصی شامل سرورهای داخل و خارج ایران می‌شود، بدین معنی که اگر شما سروری به‌صورت محلی در داخل ایران داشته باشید یا از یک دیتاسنتر خارجی سرور اجاره کرده باشید در هر دو حالت کارشناسان فنی میزبان وی پی اس امکان ارائه این سرویس را به شما دارند.
 • چنانچه نیاز به کانفیگ سرور با مشخصات مورد نیازتان داشتید، می توانید با ما در تماس باشید.
 • نرخ خدمات راه‌اندازی و پیکربندی وابسته به درخواست مشتری متغیر است. جهت اطلاع از این هزینه ها لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

 

.

پیکربندی سرورهای اختصاصی
کنترل، نظارت و پشتیبانی

کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی و مجازی

 • این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که از دیگر شرکت‌ها سرور تهیه نموده‌اند و برای انجام امور نرم‌افزاری و مدیریت سرور نیاز به پشتیبانی فنی دارند، در این روش کارشناسان فنی میزبان وی پی اس پشتیبانی کامل نرم‌افزاری سرور شما را برعهده خواهند گرفت. در این سرویس، سرور شما در سیستم مانیتورینگ میزبان وی پی اس ثبت می‌شود تا در صورت بروز اختلال، پشتیبان فنی ایران‌سرور از موضوع مطلع شود و سریعا برای رفع مشکل اقدام کند. پشتیبانی سطح سه که بالاترین پشتیبانی نرم‌افزاری قابل ارائه می‌باشد، در این سرویس به مشترک ارائه می‌شود.
 • هزینه سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی، بر اساس تعداد سرور، سیستم‌عامل سرورها، کنترل‌پنل، تعداد مشتریان متغیر بوده و از ۴۰۰ هزار تومان در ماه شروع می‌شود.

رفع مشکل سرورهای اختصاصی و مجازی

 • زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده‌است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می‌توانید از کارشناسان فنی میزبان وی پی اس برای بررسی موضوع استفاده نمایید.
 • مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم‌عامل و یا سرویس‌های مورد استفاده مانند وب‌سرور، کنترل‌پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی، حملات DOS این موضوع را شامل می‌شوند.
 • هزینه سرویس رفع مشکل سرورهای اختصاصی، به سیستم‌عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل وابسته می‌باشد و از ۱۵۰ هزار تومان شروع می‌شود.
مدیریت سرور
پشتیبانی وب سایت

کنترل، نظارت و پشتیبانی وب سایت

زمانی که یک وب سایت راه اندازی(طراحی وب سایت) می شود، به این معنا نیست که همه چیز تمام شده و می توان با بارگذاری محتواها در آن، برای بهره وری و بازدهی منتظر ماند. بلکه سایت ها به پشتیبانی نیاز دارند. ممکن است در طی دوره های زمانی، سایت با مشکلات متعددی مواجه شود و یا با ورود افزونه های جدید، به تنظیم مجدد نیاز پیدا کند. بنابراین باید بتوان سایت را مطابق با فاکتورهای جدیدی که وارد بازار می شود، مدیریت و اداره کرد. در صورتی که از سایت پشتیبانی نشود، پس از مدتی به لینک های شکسته، افزونه های قدیمی و از رده خارج، سیستم مدیریت محتوای غیراستاندارد و … دچار می شود. بنابراین باید به طور مدام سایت بررسی و مطابق با استانداردهای روز دنیا بهینه سازی شود. پشتیبانی سایت ها براساس میزان امکانات و شرایط آنها صورت می گیرد. سایت هایی که بازدیدکننده بیشتری دارند، بی شک به پشتیبانی نیاز مبرمی دارند. البته این حرف به این معنا نیست که سایر وب سایت هایی که رتبه بالایی ندارند، بی نیاز از پشتیبان هستند. در پشتیبانی سایت، نمایشگرهایی که در معرض دید بازدیدکننده ها قرار می گیرند، باید به طور مداوم بروزرسانی شوند. در واقع برای تایید صحت و درستی کارکرد سایت، وجود پشتیبان ضرورت پیدا می کند. با وجود پشتیبان می توان تمام خطاها و مشکلاتی که در سایت ایجاد شده اند را برطرف کرد.

ساختار بهتر

پشتیبانی برتر

مدیریت ساده تر

کارشناسان میزبان وی پی اس همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه‌اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارند.
با استفاده از سرویس های مدیریت و پشتیبانی نرم افزاری میزبان وی پی اس هزینه های نگهداری و بهینه سازی امنیت سرور اختصاصی خود را کاهش دهید.
لازم به ذکر است که خدمات مدیریت و پشتیبانی نرم افزاری محدود به این لیست نمی‌باشد. اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمی‌شود می‌توانید با بخش فروش میزبان وی پی اس تماس بگیرید و اطلاعات کامل‌تری در این خصوص دریافت نمایید.

.

چرا پشتیبانی نرم افزاری میزبان وی پی اس

با پشتیبانی نرم افزاری میزبان وی پی اس با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

ساختار بهتر

پیکربندی مخصوص برای بهبود سرعت سایت کاربران شما

امنیت بسیار بالای سرور ها

با استفاده از ایزوله سازی و فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شما رو تزمین میکنیم.

همگام با تکنولوژی

با استفاده از اخرین متدهای روز دنیا امنیت کیفیت و سرعت سرور و سرور مجازی یاسایت شما را به نهایت ان میرسانیم.

پشتیبانی برتر

با پشتیبانی ۲۴ ساعته میزبان وی پی اس در لحظات حیاتی کنار شما هستیم

مدیریت

و مدیریت کامل سرور و یا وب سایت شما

انعطاف در کارکرد

مانیتورینگ پیشرفته میزبان وی پی اس که بر پایه توسعه داده شده هر گونه Zabbix زیرساخت ابری .اختلال سرور را سریعا شناسایی می کند و ان را رفع میکند.

به اندازه خودتان عاشق کسب و کارتان هستیم!

تیم پشتیبانی میزبان وی پی اس در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

پشتیبانی نرم افزاری

مدیریت و پشتیبانی سرور و سرور مجازی و هاستینگ

مدیریت سرورهای اختصاصی و مجازی و مدیریت وب سایت یکی از مهمترین خدماتی است که میزبان وی  پی اس به مشتریان خود ارائه می‌نماید. کارشناسان فنی میزبان وی  پی اس، آمادگی دارند تا در هر زمانی با شما در مدیریت سرورهایتان و وب سایتتان همکاری نمایند. این همکاری می‌تواند شامل بررسی یک مشکل خاص و یا مانیتورینگ(Monitoring) و مدیریت مداوم سرور (Continues Server management) و مدیریت وب سایت شما باشد.

میزبان وی پی اس امکان راه‌اندازی اولیه که شامل نصب سیستم‌عامل، نصب و پیکربندی سرویس‌های مورد نیاز مانند ایمیل سرور،DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌پنل و … را داراست. سرویس راه‌اندازی و پیکربندی سرورهای مجازی شامل سرورهای داخل و خارج ایران می‌شود، بدین معنی که اگر شما سروری به‌صورت محلی در داخل ایران داشته باشید یا از یک دیتاسنتر خارجی سرور اجاره کرده باشید در هر دو حالت کارشناسان فنی میزبان وی پی اس امکان ارائه این سرویس را به شما دارند. نرخ خدمات راه‌اندازی و پیکربندی وابسته به درخواست مشتری متغیر است.

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که از دیگر شرکت‌ها سرور تهیه نموده‌اند و برای انجام امور نرم‌افزاری و مدیریت سرور نیاز به پشتیبانی فنی دارند، در این روش کارشناسان فنی میزبان وی پی اس پشتیبانی کامل نرم‌افزاری سرور شما را برعهده خواهند گرفت. در این سرویس، سرور شما در سیستم مانیتورینگ میزبان وی پی اس ثبت می‌شود تا در صورت بروز اختلال، پشتیبان میزبان وی پی اس از موضوع مطلع شود و سریعا برای رفع مشکل اقدام کند. پشتیبانی سطح سه که بالاترین پشتیبانی نرم‌افزاری قابل ارائه می‌باشد، در این سرویس به مشترک ارائه می‌شود. هزینه سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورهای مجازی، بر اساس تعداد سرور، سیستم‌عامل سرورها، کنترل‌پنل، تعداد مشتریان متغیر بوده و از ۲۵۰ هزار تومان در ماه شروع می‌شود.

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده‌است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می‌توانید از کارشناسان فنی میزبان وی پی اس برای بررسی موضوع استفاده نمایید. مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم‌عامل و یا سرویس‌های مورد استفاده مانند وب‌سرور، کنترل‌پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی، حملات DOS این موضوع را شامل می‌شوند. هزینه سرویس رفع مشکل سرورهای مجازی، به سیستم‌عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل وابسته می‌باشد و از ۵۰ هزار تومان شروع می‌شود.

 • این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که از دیگر شرکت‌ها سرور تهیه نموده‌اند و برای انجام امور نرم‌افزاری و مدیریت سرور نیاز به پشتیبانی فنی دارند، در این روش کارشناسان فنی میزبان وی پی اس پشتیبانی کامل نرم‌افزاری سرور شما را برعهده خواهند گرفت. در این سرویس، سرور شما در سیستم مانیتورینگ میزبان وی پی اس ثبت می‌شود تا در صورت بروز اختلال، پشتیبان فنی میزبان وی پی اس از موضوع مطلع شود و سریعا برای رفع مشکل اقدام کند.
 • هزینه سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورهای اختصاصی، بر اساس تعداد سرور، سیستم‌عامل سرورها، کنترل‌پنل، تعداد مشتریان متغیر بوده و از ۴۰۰ هزار تومان در ماه شروع می‌شود.
 • زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده‌است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می‌توانید از کارشناسان فنی میزبان وی پی اس برای بررسی موضوع استفاده نمایید.
 • مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم‌عامل و یا سرویس‌های مورد استفاده مانند وب‌سرور، کنترل‌پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی، حملات DOS این موضوع را شامل می‌شوند.
 • هزینه سرویس رفع مشکل سرورهای اختصاصی، به سیستم‌عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل وابسته می‌باشد و از ۱۵۰ هزار تومان شروع می‌شود.

پشتیبانی وب سایت یک عملیات یا فرآیند کوتاه مدت نیست و در عین حال تنها یکبار انجام نمی شود. بلکه نیاز به تلاش مداوم دارد. در برخی سایت ها که برای ارتقا رتبه و افزایش بازدیدکننده، ارزش و اهمیت خاصی قائل هستند، پشتیبانی از وب سایت ممکن است در چند سال انجام و به طور مداوم تمدید شود. در این صورت سایت با هیچ خطا و مشکلی مواجه نمی شود و در نتیجه می توان هر روز شاهد ورود حجم وسیعی از بازدیدکننده ها بود.
پشتیبانی سایت در چند مرحله انجام می شود که عبارتند از:
نگهداری و پشتیبانی فنی

پس از اینکه سایت راه اندازی شد، ممکن است برخی از قسمت های آن دچار مشکل شوند. برای مثال در قسمت قالب های جوملا و وردپرس که به صورت متن‌باز هستند، ممکن است لینک سایر وب سایت ها قرار بگیرد. در این صورت کاربران پس از ورود به سایت، به سایت آنها هدایت شده و این امر به مرور زمان از رتبه سایت بکاهد. برای جلوگیری از این دست اتفاقات، پشتیبانی فنی در اولویت قرار می گیرد. ضمن اینکه ورود افزونه های جدید، به معنای قدیمی شدن برخی دیگر از افزونه ها برای موتورهای جستجو است. پشتیبان باید از ورود افزونه ها و ابزارهای جدید اطلاع داشته باشد و آنها را در سایت نصب کند.

نگهداری و پشتیبانی امنیتی

بعد از راه اندازی سایت، حفظ حریم شخصی بازدیدکننده ها و خارج کردن اطلاعات از دسترس افراد سود، ضرورت پیدا می کند. در صورتی که سایت در مورد خرید و فروش محصولات و خدمات فعالیت دارد و بازدیدکنندگان اطلاعات بانکی خود را در سایت وارد می کنند، حفظ امنیت آنها ضرورت بیشتری دارد. حضور هکرها به معنای دسترسی به اطلاعات بانکی کاربران و در نتیجه می تواند عواقب وخیمی را به دنبال داشته باشد. بنابراین بررسی مدام سایت و تغییر کدهای موجود می تواند از ورود هکرها به داخل سایت جلوگیری کند که این کار توسط پشتیبان امنیتی انجام می شود.

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

پس از حفظ حریم شخصی کاربران، نوبت به بارگذاری محتواها در سایت می رسد. محتواها عامل سئو وبسایت هستند. بنابراین پشتیبانی از محتواها تاثیر زیادی در حفظ رتبه سایت دارد. پشتیبانی محتواها با بررسی و تغییر لینک های شکسته، بازنویسی محتواهای کپی شده و … انجام می شود.

زمانی که یک وب سایت راه اندازی می شود، به این معنا نیست که همه چیز تمام شده و می توان با بارگذاری محتواها در آن، برای بهره وری و بازدهی منتظر ماند. بلکه سایت ها به پشتیبانی نیاز دارند. ممکن است در طی دوره های زمانی، سایت با مشکلات متعددی مواجه شود و یا با ورود افزونه های جدید، به تنظیم مجدد نیاز پیدا کند. بنابراین باید بتوان سایت را مطابق با فاکتورهای جدیدی که وارد بازار می شود، مدیریت و اداره کرد. در صورتی که از سایت پشتیبانی نشود، پس از مدتی به لینک های شکسته، افزونه های قدیمی و از رده خارج، سیستم مدیریت محتوای غیراستاندارد و … دچار می شود. بنابراین باید به طور مدام سایت بررسی و مطابق با استانداردهای روز دنیا بهینه سازی شود.

پشتیبانی سایت ها براساس میزان امکانات و شرایط آنها صورت می گیرد. سایت هایی که بازدیدکننده بیشتری دارند، بی شک به پشتیبانی نیاز مبرمی دارند. البته این موضوع به این معنا نیست که سایر وب سایت هایی که رتبه بالایی ندارند، بی نیاز از پشتیبان هستند. در پشتیبانی سایت، نمایشگرهایی که در معرض دید بازدیدکننده ها قرار می گیرند، باید به طور مداوم بروزرسانی شوند. در واقع برای تایید صحت و درستی کارکرد سایت، وجود پشتیبان ضرورت پیدا می کند. با وجود پشتیبان می توان تمام خطاها و مشکلاتی که در سایت ایجاد شده اند را برطرف کرد.

پشتیبانی سایت با مهارت های خاصی همراه است و اصول و اسلوب آن در اختیار کسانی است که به بسیاری از کدهای برنامه نویسی، آنالیز سایت و تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت تسلط کافی دارند. در پشتیبانی سایت موارد زیر برای سایت حاصل می شود:

حفظ و نگهداری اطلاعات سایت

آپلود فایلهای با حجم بالا در سایت

بروزرسانی قسمت های مختلف گرافیکی سایت

ایجاد کپی های پشتیبانی از پرونده ها در سرور سایت

پیاده سازی بهترین محتواها مطابق با الگوریتم های گوگل

ارائه آخرین ویرایش های ساختار سایت و ماژول های جدید

بروزرسانی محتوای سایت مطابق با اطلاعات ارسالی کارفرمایان

کمک به مدیران سایت ها برای بروزرسانی بهتر و آسان‎تر محتوا

نصب و راه اندازی ابزارهای جدید بر روی سایت به صورت خودکار

آموزش، راهنمایی و هدایت کاربران برای استفاده از امکانات جدید در سایت

حفظ سایت و برطرف کردن مشکلات ایجاد شده برای بازدهی بیشتر و موثرتر